Vestuvių šventės vedėjas – Andrius Sabaliauskas

Renginių vedėjas Andrius Sabaliauskas. www.sventesvedejas.ltAš švenčių vedėjas Andrius Sabaliauskas vedu, vestuves, jubiliejus, krikštynas, įmonės renginius, vedybų sukaktis, gimtadienius, linksmus draugų pasibuvimus gamtoje, giminaičių išlydėjimo vakarėlius ir kt. Gyvename tik vieną kartą, todėl švęsti ir būti kartu su giminėmis ir draugais yra neįkainojama. Todėl laikas švęsti! Dėl platesnės informacijos kreiptis: Tel:.

Aprašymas

Aš šventės vedėjas Andrius Sabaliauskas profesionaliai renginius vedu 6 metai. Vestuvės vedamos dažniausiai, todėl šioje srityje turiu daugiausiai patirties, todėl galiu jaunavedžiams padėti daugelyje iškilusių klausimų.

Su jaunavedžiais suderiname visas smulkmenas iki šventės dienos. Mano tikslas, kad šventės dieną jaunavedžiai galėtų mėgautis švente, o mes darytume tai, ką sugebame geriausiai – organizuoti ir vesti.

Iki šventės visada pateikiame vakaro programą, išklausome jaunavedžių poreikius ir pageidavimus.

Kad vestuvių šventė būtų dar sklandesnė ir linksmesnė, ruošiantis šventei prašome platesnės informacijos apie svečius, jaunavedžių susipažinimo istorijos, muzikinių jaunavedžių ir svečių pageidavimų ir t.t.

Apie pravestas vestuves, geriausiai atspindi atsiliepimai, kurie yra puslapyje www.sventesvedejas.lt

Iki pasimatymo Jūsų šventėje.

Dėl platesnės informacijos kreiptis:
Tel:. +370 67533728
andrius@sventesvedejas.lt
www.sventesvedejas.lt
Facebook: Andrius Sabaliauskas
Video: https://youtu.be/-Daqe-W4pYc

Adfactory

Autoriaus Profilis
Kategorija Pramogos Pridėtas 2017-06-15 09:37 Kaina Kaina nenurodyta Miestas Visi Lietuvos miestai Telefonas +37067533728 Peržiūros 331

Rašyti pardavėjui

Auto NT - specializuotas automobilių, nekilnojamojo turto skelbimų portalas. Skelbkite nemokamai!